V termínu 24.8.202328.8.2023 opět obec Vysoký Újezd přivítá již 9. ročník D+D Real Czech Masters. Jediný turnaj European Tour v Česku, na kterém opět nebudou chybět hvězdy nejen evropského, ale i světového golfu.

To díky jednomu z nejlepších hřišť v Česku Albatross Golf Resort, které je součástí obce Vysoký Újezd nedaleko Hlavního města Prahy. Hřiště o ploše více než 80 hektarů je vybudováno v mírně kopcovitém terénu. Díky dobrým klimatickým podmínkám je zde golfová sezóna pod otevřeným nebem jednou z nejdelších v celé střední Evropě. Má par 72 a plochu jamkovišť od 459 do 812 m2 v závislosti na celkové koncepci a obtížnosti dané jamky. Nechybí zde samozřejmě ani velkorysé tréninkové zázemí s týmem trenérů a fitting centrem pro nejnáročnější klientelu.

Na turnaj dorazí jak zkušení golfoví matadoři, jako například Shane Lowry, Robert MacIntyre, Pádraig Harrington, Thorbjørn Olesen, Rasmus Højgaard, Rory Sabbatini, Rafael Cabrera-Bello, Pablo Larrazábal, Adrian Meronk, Maximilian Kieffer, Stephen Gallacher a Jamie Donaldson, tak naděje budoucnosti golfu.

Návštěvníky nebude bavit pouze světový golf té nejvyšší úrovně, ale i bohatý kulturní program. A to především v pátek a v sobotu. V pátek proběhne speciální esportové odpoledne, v sobotu pak golfová exhibice hokejových hvězd a vrcholem programu bude koncert hudební skupiny Chinaski přímo v turnajové vesničce.

 

Jedno z nejlepších golfových zázemí v Česku bylo rovněž důležitým kritériem pro výběr lokality pro naše developerské aktivity. Díky tomu jsme zde již realizovali 1. etapu výstavby rodinných domů a v nejbližší době plánujeme realizovat 2. etapu.

Důsledný výběr, posuzování a prověřování každé lokality, či projektu je přesně to, čeho si na našem týmu nejvíce investoři váží. Děláme maximu pro to, abychom dosahovali nadprůměrného výnosu a eliminovali veškerá známá rizika.

Jak naše stávající, tak potencionální investory bychom chtěli srdečně pozvat na tuto jedinečnou akci, kdy budou moct jednu z lokalit navnímat. Na turnaji se budeme pohybovat každý den, tak se rádi s každým setkáme a pobavíme. V případě zájmu o schůzku můžete zanechat kontakt zde.

Budeme se na vás těšit!

Zdroj: https://www.czechmasters.cz/